Dołącz do nas!

Dołącz do nas i stań się częścią Transformation Team!

Celem naszego zespołu jest wspieranie organizacji w działaniach transformacyjnych oraz szerzenie kompetencji transformacyjnych w Polsce. Pragniemy zaprosić Cię do naszego zespołu. Dzięki nam zdobędziesz nowe umiejętności, podzielisz się wiedzą i nawiążesz cenne kontakty z ekspertami i praktykami w obszarze transformacji.

Jak możesz nas wesprzeć?

  • Organizujemy konferencje, webinaria, publikujemy artykuły oraz aktywnie udostępniamy informacje na naszych kanałach social media. Pomóż nam dotrzeć do jak największej liczby osób zainteresowanych transformacją i przekazać im wartościową wiedzę.
  • Pragniemy stworzyć kompleksowe i wiarygodne źródło informacji na temat transformacji dostępne dla polskiej społeczności. Zbieraj i udostępniaj praktyczne porady, najlepsze praktyki oraz przykłady działań transformacyjnych.
  • Chcemy dzielić się historiami sukcesu organizacji, które z powodzeniem przeprowadziły proces transformacji. Czy znasz przykłady transformacyjnych success stories? Chętnie o nich usłyszymy!

Dołącz do naszego grona jako wolontariusz/ka i zyskaj dostęp do wiedzy, kontaktów i inspirujących doświadczeń. Razem będziemy wspierać rozwój obszaru transformacji w Polsce i przyczyniać się do sukcesu organizacji!

Gotowy/a do dołączenia? A może masz do nas pytania? Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-mail: transformationteam@pmi.org.pl